Villapark Košice - rodinné domy

Typové domy

Villapark Košice - Myslava KopaVýchodná stráň a prispôsobená orientácia rodinných domov zaručuje maximálnu dostupnosť slnečného jasu počas väčšiny dňa a dáva vyniknúť kúzlu lokality, v ktorej sa projekt VILLAPARK nachádza.


Rodinné domy VILLPARK sú premyslené do posledného detailu a od začiatku návrhu sa snažia držať prvotnej myšlienky vysnívaného bývania. Architekti a projektanti zúročili svoje  bohaté skúsenosti, ktoré pretavili do návrhu 65 rodinných domov s vlastnými záhradami a garážou. Radové rodinné domy typu C3 garáž nemajú.

 

Územie je rozdelené na 6 častí a skladá sa z rôznych typov rodinných domov s jednotným architektonickým výrazom. Spoločným charakterom domov je plochá strecha, ortogonalita a hmotová členitosť s materiálovým odlíšením jednotlivých objemov. V jednotlivých rodinných domoch nájdete jedinečné sofistikované dispozičné riešenie interiéru, čo spolu s kvalitným remeselným prevedením je zárukou funkčného a komfortného bývania vysokého štandardu vysnívaného bývania VILLAPARK.

 

Radové domy Samostatne stojace domy